הודעות על מלגות

הודעות על מלגות

מפעם לפעם יפורסמו כאן הודעות על מלגות, מענקים והלוואות, מיוחדים. כדאי לעקוב אחר הפרסומים.

מלגות קרן קסיפ קוז'סור ע"ש פסה ורבקה בלומנקוף - לשנה"ל תשע"ח. לסטודנטים ישראלים הלומדים במוסד אקדמי צרפתי/ לסטודנטים צרפתים הלומדים במוסד אקדמי ישראלי. עדיפות לסטודנטים הנמצאים לקראת תום לימודיהם. יש להגיש את הבקשה על גבי הטופס ולשלוח בדוא"ל לכתובת: europe.friends@biu.ac.il. נא לציין במייל: "עבור מלגות קרן קסיפ קוז'סור ע"ש פסה ורבקה בלומנקוף". מועד אחרון להגשה: 27 ביולי 2017.

מלגות טרנופול - לסטודנטים של אוניברסיטת בר-אילן, שהם צאצאים ליוצאי העיר טרנופול והסביבה, מערב אוקראינה, הלומדים בתכנית לימודים מלאה. יש להגיש מכתב פנייה למדור מלגות בצירוף מסמכים המאשרים מגורים של בן משפחה באזור הנ"ל. את הבקשה אפשר להגיש למדור מלגות במהלך כל שנת הלימודים.

מלגות לסטודנטים עם שיתוק מוחין - קרן המלגות ע"ש פאולינה וד"ר אברהם ברגמן ז"ל מעניקה מלגות לימודים לסטודנטים עם שיתוק מוחין (C.Pׂׂׂׂ) בלבד, הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה. כתובת האתר של הקרן: www.ilan-israel.co.il. לפרטים ולהנחיות להגשת בקשה למלגה, יש לפנות למשרדי איל"ן, בטלפון: 03-5248141, בפקס: 03-5249828, או בדואר אלקטרוני: ilan@ilan-israel.co.il.


מלגות והלוואות מגורמים חיצוניים:

מכון ז'בוטינסקי בישראל
 - פרסי לימודים לסטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי, על עבודת מחקר בנושאי ז'בוטינסקי ותנועתו (פירוט הנושאים ב"קול קורא"). לפרטים נא לפנות אל מכון ז'בוטינסקי בטלפון: 03-5287320 שלוחה 3, או בדוא"ל: amira_stern@jabotinsky.org. את העבודות (בצירוף המלצות המנחה וטופס הבקשה) יש להגיש בעותק קשיח לוועדה האקדמית בכתובת: מכון ז'בוטינסקי, המלך ג'ורג' 38, תל-אביב, עד לתאריך: 14 ביולי 2017.

מלגות רמלה - לסטודנטים תושבי העיר רמלה, לשנה"ל תשע"ח. לפרטים והרשמה חפשו בגוגל: מלגת רמלה 2017, או התקשרו לטלפון: 08-9771869. מועד אחרון להרשמה: 1 באוגוסט 2017.

מלגות היא"ס - מלגות לסטודנטים שעלו לישראל מכל ארצות העולם החל משנת 2007, וכן לסטודנטים שעלו ארצה מאתיופיה החל משנת 1990. להגשת בקשה יש להיכנס לאתר של העמותה ולהרשם בטופס ההרשמה למלגה.
ההרשמה תחל בתאריך 1 באוגוסט 2017.
מועד אחרון להגשה בתאריך 10 בספטמבר 2017.

תכנית למרחב - מלגת חונכות לסטודנטים לתואר ראשון בעבודה סוציאלית, לשנה"ל תשע"ח עם אופציה לשנה נוספת. לפרטים נוספים על התכנית באתר העמותה. עדי גל: adik@lamerhav.co.il, טלפון: 054-30988228.

תכנית "לקראתך" - עמותת "אלומה" - מחפשת מלגה משמעותית? באפשרותך לקבל מלגת לימודים בתמורה לפעילות ליווי נערות לקראת שירות משמעותי. פרטים בקישור המצורף.

תכנית "בוחרים מחר" - פרויקט קהילתי לצעירים מייסודה של הסוכנות היהודית, עם אפשרות למלגת שכ"ל מלאה, לתושבי שכונת רמת אליהו בראשון לציון. פרטים בקישור המצורף.

מלגת שכר דירה לסטודנטים מעוטף עזה. פרטים כאן.

הלוואות מטעם האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית (IFLA)

 

תאריך עדכון אחרון: 18/06/2017