קשרי חוץ

קשרי חוץ

אוניברסיטת בר-אילן מצטיינת בחדשנות, במצוינות מדעית ואקדמית ובמעורבות חברתית, וידועה כמוקד של פעילות מעמיקה בסוגיות הנוגעות בזהות היהודית והישראלית. תפקידו של מערך קשרי החוץ הוא לחשוף את פעילותה הענפה ולמנף את הישגיה המרשימים של האוניברסיטה, כדי לקדם את תדמיתה ואת מעמדה ולהעמיק את קשריה עם החברה הישראלית, יהדות התפוצות, והקהילה האקדמית הבינלאומית. 

מערך קשרי החוץ מאגד בתוכו את כל הפעילות השיווקית, התקשורתית והתדמיתית של אוניברסיטת בר אילן. במטרה להפיק את מלוא התועלת השיווקית והתדמיתית מהפעילויות השונות המתקיימות באוניברסיטה, המערך מספק לאוניברסיטה ולמחלקות השונות מגוון רחב של שירותי ייעוץ ותקשורת שיווקית, כולל הפקת חומרים שיווקיים החל מפיתוח הקונספט, דרך כתיבה ועיצוב ועד להפקה ולהפצה. 

תחום פעילות נוסף של מערך קשרי החוץ הוא ייזום, ארגון והפקה של אירועים, ואירוח אחמים ומשלחות רמות דרג.
 
מערך קשרי חוץ אחראי על אתר האינטרנט הראשי ועל אתר הבוגרים של בר-אילן וכן מנהל את הרשתות החברתיות של האוניברסיטה, בהם דף הפייסבוק הראשי והערוץ האקדמי של בר-אילן ב-YouTube.
 
בנוסף לפעילויות המופנות כלפי חוץ, המערך אחראי על הפצה וזרימה יעילה של מידע בתוך האוניברסיטה, ולפיכך פועל בשיתוף פעולה עם הגורמים השונים בהנהלת האוניברסיטה, מערך הדוברות, מערך פיתוח משאבים עולמי, סגן נשיא למחקר ולשכת הרקטור.
 
ליצירת קשר עם מערך קשרי החוץ של אוניברסיטת בר-אילן:
 
טלפון: 03-5318595
דוא"ל: external.relations@mail.biu.ac.il  
 
ליצירת קשר עם מערך הדוברות וההסברה של האוניברסיטה:
 
טלפון: 03-5318121
 
 

 

תאריך עדכון אחרון: 06/02/2017