מדע ומחקר

מדע ומחקר

 
אוניברסיטת בר-אילן יצרה לעצמה שם עולמי כמוסד מחקר מהשורה הראשונה, וצברה הישגים משמעותיים בתחומים רבים ומגוונים כגון ננוטכנולוגיה, תולדות ארץ ישראל וארכיאולוגיה, הנדסה, פיזיקה ועוד.

אוניברסיטת בר-אילן מציעה מבחר מסלולים אקדמיים ומחקריים הכוללים גם העשרה וחינוך במסורת ויהדות.  כמוסד מחקרי פורץ דרך, אוניברסיטת בר אילן מקפידה לשמר רמה אקדמית ומחקרית גבוהה על פי סטנדרטים בינלאומיים. היא מעניקה לסטודנטים הזדמנות להתמיד ולהשיג את יעדיהם האקדמיים באווירה מסורתית, והיא האוניברסיטה היחידה המאפשרת שילוב בין הישגים אקדמיים וחינוך למורשת היהדות.
 
כמו כן, בר-אילן קלטה בשנים האחרונות עשרות חוקרים ומדענים צעירים מישראל ומחו"ל, במטרה לקדם הישגים בתחומים המדעיים השונים, כגון מדעי המוח, מדעי הסביבה, חקר הסרטן והאיידס, רפואה וביולוגיה ימית.

אתר רשות המחקר מספק מידע למשתמשים על המחקר והפיתוח באוניברסיטה, ומשמש בין היתר אמצעי להעברת מידע לחוקרים באוניברסיטה על בקשות למימון מחקרים.

ביראד - חברה למחקר ופיתוח בע"מ (BIRAD), היא שלוחה של האוניברסיטה המקדמת את מסחור הטכנולוגיות החדשניות, שאותן מפתחים חוקרי בר-אילן.

BIRAD מעודדת מדענים לקדם את מחקריהם למיזמים יישומיים ותעשייתיים. היא מעורבת בפיתוח פטנטים, בהגשת בקשות למימון ובמסחור.

BIRAD מקדמת בברכה כל הזדמנות לשיתוף פעולה עם חברות פרטיות. שיתופי פעולה כאלה מאפשרים חילופי ידע ומומחיות בין האקדמיה לבין המגזר הפרטי.

ביראד - חברה למחקר ופיתוח בע"מ חברה בארגון חברות היישום בישראל.

 

 

תאריך עדכון אחרון: 28/06/2017