בר-אילן בתקשורת

תאריך:
קטגוריה : תצוגה:
חיפוש אירוע :
<< יוני 2019 אייר - סיוון 5779 >>
חיפוש אירוע :   

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
  1

2
09:00 בינה מלאכותית: המהפכה הרביעית
3
08:30 גיל, קוגניציה ופנאי: מנגנונים לקידום היכולות הקוגניטיביות של בוגרים עם מגוון מוגבלויות
17:00 משפט מבוים 2019: "מתגרשים - ומה עכשיו?" צעדים ראשונים בגירושין
19:30 תנ"כי פתוח - מעגלי צדק בישעיה נ"א
4
19:30 טקס הענקת תוארי דוקטור לשם כבוד
5
00:00 יום עיון שבועות
09:15 ספרות וקבלה: היבטים בינתחומיים
10:00 בית מדרש לחברי הסגל האקדמי - ציונות דתית ומזרחיות
19:45 בית מדרש בגו: "השתיקה - סיפור חיי"
6 7 8
9 10 11
15:00 דעות קדומות ואפליה: הפסיכולוגיה פוגשת את מדעי המדינה
15:00 משנתם ההגותית והציונית של הרב יעקב ריינס והרב שמואל מוהליבר
20:00 מדע על הבר: איך משפיעה תפיסת הזקנה על הבריאות?
12
09:30 מדור לדור: מסירות הנוסח והתפתחותו בספרות חז"ל
16:00 אבא מאלזאס, אבא מירושלים: על מקורה ועיטוריה של צלחת לפסח
19:45 בית מדרש בגו: איכויות הריפוי של סיפורי רבי נחמן
13 14 15
16
15:30 ערב הוקרה למצטייני/ות דיקן לשנת תשע"ח
17
13:30 העברת מורשת השואה: על ידי מי, כיצד ולאן?
19:30 תנ"כי פתוח - 'ולא דעת ולא תבונה?' ישעיהו, אסרחדון וצלמי האלים
18
13:30 טקס הענקת פרס עקביהו לשירה לשנת תשע"ט למשוררת טל ניצן
17:00 תערוכת סיום שנה - פוסטרים לפרויקטים מצטיינים
19
16:30 שיח גלריה לאומנות בתערוכת הציורים בתי כנסת בהודו
19:45 בית מדרש בגו: כוחה של מחשבה
20
16:00 ירוק אדום - מפגש לציון 13 שנות פעילות פרלמנטרית-סביבתית של חה"כ לשעבר דב חנין
21 22
23
09:00 יום עיון בנושא מהפכות בתאטרון: חברה ואסתטיקה
15:30 כנס "מי אני? שיר ישראלי?"
24
17:00 טקס הענקת תארים של לימודים בין-תחומיים
25
08:45 כנס ספרות ממ"ד
20:00 טקס הענקת תארים לתואר שלישי
26
18:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה להנדסה
20:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי החיים
27
18:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי היהדות
20:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעים מדויקים
28 29
30
18:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי הרוח
20:00 טקס הענקת תארים של הפקולטה למשפטים
 
  • בינה מלאכותית: המהפכה הרביעית
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין מוסיקה 1005
  • גיל, קוגניציה ופנאי: מנגנונים לקידום היכולות הקוגניטיביות של בוגרים עם מגוון מוגבלויות
    שעה: 08:30
    מיקום: בית הספר לחינוך, בנין 905, קומה 1-, חדר 061
    משפט מבוים 2019: "מתגרשים - ומה עכשיו?" צעדים ראשונים בגירושין
    שעה: 17:00
    מיקום: אולם המשפט המבוים, בניין 305 חדר 11
    תנ"כי פתוח - מעגלי צדק בישעיה נ"א
    שעה: 19:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • טקס הענקת תוארי דוקטור לשם כבוד
    שעה: 19:30
    מיקום: פארק האחדות ע\"ש משפחת דהאן
  • יום עיון שבועות
    שעה: 00:00
    מיקום:
    ספרות וקבלה: היבטים בינתחומיים
    שעה: 09:15
    מיקום: אולם בק בניין 410
    בית מדרש לחברי הסגל האקדמי - ציונות דתית ומזרחיות
    שעה: 10:00
    מיקום: בית המדרש (411), קומה ב\', חדר 112
    בית מדרש בגו: "השתיקה - סיפור חיי"
    שעה: 19:45
    מיקום: אודיטוריות המדרשה, בניין 405
  • דעות קדומות ואפליה: הפסיכולוגיה פוגשת את מדעי המדינה
    שעה: 15:00
    מיקום: בניין כימיה 211, אולם 112
    משנתם ההגותית והציונית של הרב יעקב ריינס והרב שמואל מוהליבר
    שעה: 15:00
    מיקום: אולם פלדמן (בניין 301)
    מדע על הבר: איך משפיעה תפיסת הזקנה על הבריאות?
    שעה: 20:00
    מיקום: קפה גרג
  • מדור לדור: מסירות הנוסח והתפתחותו בספרות חז"ל
    שעה: 09:30
    מיקום: אודיטוריום ע\"ש בלה לינדנבאום, 405 חדר 1 קומת קרקע
    אבא מאלזאס, אבא מירושלים: על מקורה ועיטוריה של צלחת לפסח
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 505 , חדר 102
    בית מדרש בגו: איכויות הריפוי של סיפורי רבי נחמן
    שעה: 19:45
    מיקום: אודיטוריום המדרשה ע\"ש בלדה לינדנבאום, בניין 405
  • ערב הוקרה למצטייני/ות דיקן לשנת תשע"ח
    שעה: 15:30
    מיקום: אולם הסנאט בקומה ב\', בניין פלדמן 301
  • העברת מורשת השואה: על ידי מי, כיצד ולאן?
    שעה: 13:30
    מיקום: אולם בק 410, חדר 312
    תנ"כי פתוח - 'ולא דעת ולא תבונה?' ישעיהו, אסרחדון וצלמי האלים
    שעה: 19:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • טקס הענקת פרס עקביהו לשירה לשנת תשע"ט למשוררת טל ניצן
    שעה: 13:30
    מיקום: בניין פלדמן מס\' 301
    תערוכת סיום שנה - פוסטרים לפרויקטים מצטיינים
    שעה: 17:00
    מיקום: רחבת הפקולטה למשפטים בניין 305
  • שיח גלריה לאומנות בתערוכת הציורים בתי כנסת בהודו
    שעה: 16:30
    מיקום: בניין 410, קומת כניסה
    בית מדרש בגו: כוחה של מחשבה
    שעה: 19:45
    מיקום: אודיטוריום המדרשה ע\"ש בלדה לינדנבאום, בניין 405
  • ירוק אדום - מפגש לציון 13 שנות פעילות פרלמנטרית-סביבתית של חה"כ לשעבר דב חנין
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 306, חדר 200, קומה 2
  • יום עיון בנושא מהפכות בתאטרון: חברה ואסתטיקה
    שעה: 09:00
    מיקום: אולם בק, 410
    כנס "מי אני? שיר ישראלי?"
    שעה: 15:30
    מיקום: מרכז וואהל
  • טקס הענקת תארים של לימודים בין-תחומיים
    שעה: 17:00
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • כנס ספרות ממ"ד
    שעה: 08:45
    מיקום: בניין 905
    טקס הענקת תארים לתואר שלישי
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • טקס הענקת תארים של הפקולטה להנדסה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל
    טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי החיים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי היהדות
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל
    טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעים מדויקים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • טקס הענקת תארים של הפקולטה למדעי הרוח
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל
    טקס הענקת תארים של הפקולטה למשפטים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן