לוח אירועים

תאריך:
קטגוריה : תצוגה:
חיפוש אירוע :
<< יוני 2018 סיוון - תמוז 5778 >>
חיפוש אירוע :   

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
  1

2

3
09:00 קהילות במשפט
09:30 מעבר להתנגדות ולדיכוי: פרספקטיבות חדשות בחקר היומיום
4
09:00 Rhodesfest
09:00 קהילות במשפט
09:30 פרס הרקטור לסטודנטים מצטיינים
16:00 SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
17:00 משפט מבוים 2018 - "על פרידה ושילוב"
19:30 תנ"כי פתוח - ממלכת יהודה בשלהי המאה השמינית לפנה"ס
5
07:15 הרצאתו של ד"ר איתן שמיר: מלחמות בעידן הבא -כיצד יראה צה"ל בעתיד
08:45 Plato, his Dialogues and Legacy
09:00 SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
09:30 Rhodesfest
16:00 ביכורי מחקר סדנת מאמינות וחוקרות
16:30 הזמנה לכנס בוגרים
6
09:00 SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
09:30 Rhodesfest
16:00 מבט עכשווי על איורי נשים בכתבי יד עבריים מימי הביניים
7
09:00 יום עיון רב תחומי שנתי לחקר החינוך
10:00 פורום מדורי מלגות של אוניברסיטאות השייכות לור"ה
11:30 תזונה, זוגיות ומשפחה
17:30 הרב לורד יונתן זקס: על השליחות בעת הזאת של היהדות 
8 9
10
15:30 ערב הוקרה למצטייני/ות דיקן בפקולטה למשפטים
16:30 הכנס השנתי של עולם המוזיקה הישראלית: "מי אני? שיר ישראלי"
11
09:00 נפלאות הגיל: תפיסות הזדקנות והתמודדות עם תחלואה
12:00 טקס חלוקת פרסים למצוינות במחקר בחינוך הבלתי פורמאלי
18:00 "גשר על מים סוערים" - דיון בשולחנות עגולים בקורס גישור
20:00 אישה וביתה - שיעורי ערב לנשים
12
14:00 צרויה שלו בהרצאה על "הקסם המסתורי של מלאכת הכתיבה"
14:00 פרופ' אוהד נחתומי על בעיית גוף-ונפש ותרגול יוגה
19:00 מדע על הבר: מחלות ניוון עצבי, החזית האחרונה במלחמת ההישרדות האנושית
19:00 20 שנה לתכנית ביולוגיה חישובית - ביואינפורמטיקה
13
09:30 כנס מידע, חברה ותעשייה
15:45 נישואין מחוץ לרבנות בישראל - לאתגר את הסטטוס קוו
18:00 טקס מקבלי תואר - הפקולטה לרפואה
14
09:30 חקר הארץ במבט רב-תחומי
19:30 אתגרים ומגמות ביצירת פלטפורמות חכמות וגנריות לערים בשנות ה-2020
15 16
17
17:00 טקס קבלת תארים - לימודים בין תחומיים
17:00 ערב לציון פרישתו לגמלאות של פרופ' רמי בנבנישתי
19:30 אדיו קרידה - מופע ביכורים של תזמורת הלאדינו הישראלית
18
08:15 העובד הסוציאלי כמוביל שינוי
16:30 ערב סיום שנת פעילות של מערך הקליניקות המשפטיות
16:45 גבריות חדשה בשטח: גברים בשינוי בעידן השיח הטיפולי
19:00 איך בונים מרכז להדמיית מאדים
20:00 אישה וביתה - שיעורי ערב לנשים
19
09:00 Framing the Sacred Shrines in European Architecture
20:00 טקס קבלת תארים - תואר שלישי
20
09:30 Framing the Sacred Shrines in European Architecture
17:00 טקס הענקת פרסים לסטודנטים מצטיינים במחלקה למדעי המחשב
18:00 טקס קבלת תארים - הפקולטה להנדסה
20:00 טקס קבלת תארים - הפקולטה למדעי החיים
21 22 23
24
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לכלכלה
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לגאוגרפיה
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לפסיכולוגיה
20:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס למנהל עסקים
25
00:00 פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס לעבודה סוציאלית
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לקרמינולוגיה
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, החוג המשולב
19:30 תנ"כי פתוח - יהויכין מלך יהודה - רווח והצלה ממקום אחר?
20:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס לחינוך
26
00:00 פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקות למדעי המדינה ותקשורת
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לסוציאולוגיה ואנתרופולוגיה
20:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לניהול
27
00:00 פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
09:00 גברים וטיפול - כנס אלימות במשפחה
18:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי הרוח
20:00 טקס הענקת תארים - הפקולטה למשפטים
28
15:00 יום פתוח לקורס ההכשרה למטפלים בגישת מפנה
29 30
  • קהילות במשפט
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין משפטים (306), חדר 200
    מעבר להתנגדות ולדיכוי: פרספקטיבות חדשות בחקר היומיום
    שעה: 09:30
    מיקום: אולם בק (410)
  • Rhodesfest
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין 216, חדר 201
    קהילות במשפט
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין משפטים (306), חדר 200
    פרס הרקטור לסטודנטים מצטיינים
    שעה: 09:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
    SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 901, חדר 101
    משפט מבוים 2018 - "על פרידה ושילוב"
    שעה: 17:00
    מיקום: אולם בק (410) חדר 69
    תנ"כי פתוח - ממלכת יהודה בשלהי המאה השמינית לפנה"ס
    שעה: 19:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • הרצאתו של ד"ר איתן שמיר: מלחמות בעידן הבא -כיצד יראה צה"ל בעתיד
    שעה: 07:15
    מיקום: קפה גרג
    Plato, his Dialogues and Legacy
    שעה: 08:45
    מיקום: אולם וויספלד, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
    SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין 901, חדר 101
    Rhodesfest
    שעה: 09:30
    מיקום: בניין 216, חדר 201
    ביכורי מחקר סדנת מאמינות וחוקרות
    שעה: 16:00
    מיקום: המדרשה (405)
    הזמנה לכנס בוגרים
    שעה: 16:30
    מיקום: אולם פלדמן (בניין 301)
  • SCIENTIFIC AND SOCIETAL CONTRIBUTIONS OF RESEARCH IN MULTILINGUAL AND MULTICULTURAL COMMUNITIES
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין 901, חדר 101
    Rhodesfest
    שעה: 09:30
    מיקום: בניין 216, חדר 201
    מבט עכשווי על איורי נשים בכתבי יד עבריים מימי הביניים
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 505 , חדר 102
  • יום עיון רב תחומי שנתי לחקר החינוך
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין חינוך (905), אולם 63
    פורום מדורי מלגות של אוניברסיטאות השייכות לור"ה
    שעה: 10:00
    מיקום: אולם פלדמן (בניין 301)
    תזונה, זוגיות ומשפחה
    שעה: 11:30
    מיקום: המדרשה (405)
    הרב לורד יונתן זקס: על השליחות בעת הזאת של היהדות 
    שעה: 17:30
    מיקום: אולם וואהל
  • ערב הוקרה למצטייני/ות דיקן בפקולטה למשפטים
    שעה: 15:30
    מיקום: אולם הסינאט, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
    הכנס השנתי של עולם המוזיקה הישראלית: "מי אני? שיר ישראלי"
    שעה: 16:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • נפלאות הגיל: תפיסות הזדקנות והתמודדות עם תחלואה
    שעה: 09:00
    מיקום: אולם הסינאט, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
    טקס חלוקת פרסים למצוינות במחקר בחינוך הבלתי פורמאלי
    שעה: 12:00
    מיקום: אולם בק (410)
    "גשר על מים סוערים" - דיון בשולחנות עגולים בקורס גישור
    שעה: 18:00
    מיקום: בניין פלדמן (301), חדר האירוח ויספלד
    אישה וביתה - שיעורי ערב לנשים
    שעה: 20:00
    מיקום: המדרשה (405)
  • צרויה שלו בהרצאה על "הקסם המסתורי של מלאכת הכתיבה"
    שעה: 14:00
    מיקום: בניין 1002, אולם 1
    פרופ' אוהד נחתומי על בעיית גוף-ונפש ותרגול יוגה
    שעה: 14:00
    מיקום: בניין 1002, חדר 201
    מדע על הבר: מחלות ניוון עצבי, החזית האחרונה במלחמת ההישרדות האנושית
    שעה: 19:00
    מיקום: קפה גרג
    20 שנה לתכנית ביולוגיה חישובית - ביואינפורמטיקה
    שעה: 19:00
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206)
  • כנס מידע, חברה ותעשייה
    שעה: 09:30
    מיקום: אולם בק (410)
    נישואין מחוץ לרבנות בישראל - לאתגר את הסטטוס קוו
    שעה: 15:45
    מיקום: בניין משפטים (306), חדר 200
    טקס מקבלי תואר - הפקולטה לרפואה
    שעה: 18:00
    מיקום: בית יגאל אלון - צפת
  • חקר הארץ במבט רב-תחומי
    שעה: 09:30
    מיקום: אולם בק (410)
    אתגרים ומגמות ביצירת פלטפורמות חכמות וגנריות לערים בשנות ה-2020
    שעה: 19:30
    מיקום: מרכז בר-אילן לערים חכמות, בצמוד לאמפי דהאן
  • טקס קבלת תארים - לימודים בין תחומיים
    שעה: 17:00
    מיקום: מדעי המוח
    ערב לציון פרישתו לגמלאות של פרופ' רמי בנבנישתי
    שעה: 17:00
    מיקום: אולם וויספלד, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
    אדיו קרידה - מופע ביכורים של תזמורת הלאדינו הישראלית
    שעה: 19:30
    מיקום: בניין מוסיקה (1005)
  • העובד הסוציאלי כמוביל שינוי
    שעה: 08:15
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206) אולם C-50
    ערב סיום שנת פעילות של מערך הקליניקות המשפטיות
    שעה: 16:30
    מיקום: אולם שלייפר 1 בניין 304
    גבריות חדשה בשטח: גברים בשינוי בעידן השיח הטיפולי
    שעה: 16:45
    מיקום: בניין פלדמן (301)
    איך בונים מרכז להדמיית מאדים
    שעה: 19:00
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206) אולם C-50
    אישה וביתה - שיעורי ערב לנשים
    שעה: 20:00
    מיקום: המדרשה (405)
  • Framing the Sacred Shrines in European Architecture
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין 410, חדר 311
    טקס קבלת תארים - תואר שלישי
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • Framing the Sacred Shrines in European Architecture
    שעה: 09:30
    מיקום: בניין 410, חדר 311
    טקס הענקת פרסים לסטודנטים מצטיינים במחלקה למדעי המחשב
    שעה: 17:00
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206), אודיטוריום
    טקס קבלת תארים - הפקולטה להנדסה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל
    טקס קבלת תארים - הפקולטה למדעי החיים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לכלכלה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לגאוגרפיה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אולם 3
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לפסיכולוגיה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז מדעי המוח - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס למנהל עסקים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
    שעה: 00:00
    מיקום: בניין 410, קומה שלישית, חדר 311
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס לעבודה סוציאלית
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לקרמינולוגיה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אולם 3
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, החוג המשולב
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז מדעי המוח - אודיטוריום
    תנ"כי פתוח - יהויכין מלך יהודה - רווח והצלה ממקום אחר?
    שעה: 19:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, ביה"ס לחינוך
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
    שעה: 00:00
    מיקום: בניין 410, קומה שלישית, חדר 311
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקות למדעי המדינה ותקשורת
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לסוציאולוגיה ואנתרופולוגיה
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז מדעי המוח - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי החברה, המחלקה לניהול
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • פטרונות אמנותית ותרבות יהודית
    שעה: 00:00
    מיקום: בניין 410, קומה שלישית, חדר 311
    גברים וטיפול - כנס אלימות במשפחה
    שעה: 09:00
    מיקום: אולם מינץ (404)
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למדעי הרוח
    שעה: 18:00
    מיקום: מרכז וואהל - אודיטוריום
    טקס הענקת תארים - הפקולטה למשפטים
    שעה: 20:00
    מיקום: אמפי תיאטרון בפארק האחדות ע"ש משפחת דהאן
  • יום פתוח לקורס ההכשרה למטפלים בגישת מפנה
    שעה: 15:00
    מיקום: אוניברסיטת בר-אילן