קרימינולוגיה

קרימינולוגיה


למה ללמוד קרימינולוגיה?

הפשיעה היא חלק בלתי נפרד של החיים המודרניים, ופוגעת בנו כפרטים וכחברה. אכיפה לבדה, יעילה ככל שתהיה, אינה יכולה לפתור את הבעיה - אם ברצוננו להתמודד עם שורשי הפשיעה, עלינו להביו אותה לעומק.

קרימינולוגיה היא דיסציפלינה רב-תחומית מרתקת, אשר עוסקת בהוויה האנושית על כל פניה ועושה שימוש בידע ובטכנולוגיות מכל תחומי המחקר. זהו תחום המתקדם בשנים האחרונות בצעדי ענק, ותורם להפיכת עולמנו למקום שבטוח יותר לחיות בו, ואשר הביקוש לו הולך וגדל.
 
 
למה ללמוד קרימינולוגיה בבר-אילן?
 
בגלל המחלקה
המחלקה לקרימינולוגיה באוניברסיטת בר-אילן הייתה הראשונה שנפתחה בישראל, אך היא גם החדשנית, המתקדמת והמובילה בישראל בתחומה. המחלקה משלבת מחקר והוראה ומציעה לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון, שני ושלישי.
 
בגלל המרצים
במחלקה ללימודי קרימינולוגיה בבר-אילן מלמדים מיטב המרצים בישראל, רובם בוגרי המחלקה וחלקם בעלי שם עולמי, והיא מדורגת בין עשר המובילות בעולם במספר הפרסומים המדעיים של חבריה.
 
בגלל המגמות
אנחנו המחלקה היחידה בישראל שמציעה ארבע מגמות שונות לתואר שני בקרימינולוגיה: קלינית, חברתית-שיקומית, מחקרית ועיונית. באפשרותכם לבחור במסלול המתאים ביותר לאופייכם ולקריירה שברצונכם לבנות לעצמכם.
 
בגלל הפעילות המחקרית
לצד הלימודים העיוניים בקרימינולוגיה, הסטודנטים לוקחים חלק ונחשפים למחקרים פורצי דרך הנערכים במחלקה בכל התחומים ומספקים להם ערך מוסף משמעותי ללימודיהם ולהמשך דרכם המקצועית.
 
סטודנטים רבים בוחרים להמשיך ללימודים מתקדמים (תואר שני ושלישי) ומשתלבים במחקר במגוון רחב של תחומים, כגון: עבריינות ונוער בסיכון, גילוי שקרים ורמייה, גזענות ואפליה, אכיפה ופשיעה, נוירוקרימינולוגיה, התמכרויות, אלימות ותוקפנות, עבריינות מין, ויקטימולוגיה, טיפול ושיקום, ועוד, במגוון רחב של אוכלוסיות: נוער, מבוגרים, תחלואה כפולה.
 
בגלל ההתנסות המעשית
המחלקה ללימודי קרימינולוגיה בבר-אילן היא המחוברת ביותר לשטח ומספקת לסטודנטים שפע אפשרויות להתנסות מעשית רבת ערך באמצעות השתתפות במחקרים, כמו בין השאר עבודה יישומית אישית בשיקום אסירים.
 
לאתר המחלקה ולמידע נוסף אודות לימודי קרימינולוגיה בבר-אילן
 
למידע על הרשמה ולימודים בבר אילן התקשרו 9392*
תאריך עדכון אחרון: 27/01/2019

לקבלת מידע על לימודים בבר-אילן

שם פרטי*
שם משפחה*
טלפון*
דוא"ל*
לימודים לתואר*
בחר או הקלד את תחומי ההתעניינות:
תחום התעניינות 1
תחום התעניינות 2
הקלד את הקוד שבתמונה

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
קוד:

      

  למה אוניברסיטה


בדקו את סיכויי הקבלה שלכם

תהליך הרשמה ללימודים

הגישו מועמדות ללימודים

קבלו ייעוץ בבחירת מסלול לימודים

הכירו את תכנית הנבחרים
למועמדים מצטיינים

סיוע אקדמי לסטודנטים בעלי
צרכים מיוחדים

מידע אודות מגורים במעונות