לוח אירועים

תאריך:
קטגוריה : תצוגה:
חיפוש אירוע :
<< מאי 2017 אייר - סיוון 5777 >>
חיפוש אירוע :   

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
  1

2

3

10:00 טקס פרס הרקטור לחדשנות מדעית בגין הישגים מדעיים בשנת הלימודים תשע"ו
12:00 כנס ביכורי מחקר
16:00 מבצלאל הישן ועד מוזיאון ישראל המחודש
17:30 ערב עיון לכבוד סיום ספר קניין בלימוד הרמב"ם היומי
4

10:00 ארבעים שנה למהפך 1977
14:15 גבורות למשפט - המוסדות העיקריים של המשפט העברי
5

6

7
09:00 Transnational Legal and Political Theory Conference
17:00 טקס חלוקת תעודות לסטודנטים מצטיינים בפקולטה למדעי החיים
8
09:00 Transnational Legal and Political Theory Conference
09:00 The NCNST-BINA Workshop on Nanoscience and Nanotechnology
09:15 ארץ ישראל בספרות היוונית והלטינית
14:00 חמישים שנה למלחמת ששת הימים
15:30 טקס חלוקת פרסים למצוינות במחקר בחינוך הבלתי פורמאלי
16:00 תרגום ומחקר בעידן הגלובליזציה
18:00 קולות רבים: משפחת חמת חלילים
19:30 תנכ"י פתוח - 'אבא אליהו קפדן היה' - דמותו של אליהו המקראי וכוחה של טרנספורמציה
9
09:00 The NCNST-BINA Workshop on Nanoscience and Nanotechnology
16:00 הרצאה (אנגלית): המקצבים בימי הביניים
19:30 עיון ודיון משותף בסיפורי מעשיות של רבי נחמן מברסלב
10
08:30 מנהיגות, חינוך ואקדמיה: תיאוריה פוגשת שדה
10:00 הכנס ה-61 של ניצוצות: "תבנית כל כליו" - כלי הקודש והלכותיהם
10:00 הכנס ה-61 של ניצוצות: "תבנית כל כליו" - כלי הקודש והלכותיהם
10:00 יום עיון לכבוד הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר לרגל קבלת תואר ד"ר לשם כבוד
11:30 אירוע לכבוד צאת הספר "הוריות: מחקרים במשנה ובתלמודים"
11
19:00 ערב לכבוד ספר היובל לפרופ' אמריטוס מנחם פרידמן
12 13
14 15
09:15 50 שנה למלחמת ששת הימים
14:00 הרצאה: מהשדה המשפטי לשדה הקרב
16
16:00 דיאלוג מוזיקלי בין ערבים ליהודים: מודלים שונים
19:30 טקס הענקת תוארי 'דוקטור לשם כבוד'
19:30 עיון ודיון משותף בסיפורי מעשיות של רבי נחמן מברסלב
17
16:00 ייצוגי זיכרון ביצירתו של גרי גולדשטיין
17:00 מאמינות וחוקרות
18:00 ערב התייחדות עם עם זכרם ופועלם של רחל, אהרן ואליאב דהאן
18
08:30 "חָכְמוֹת בַּחוּץ תָּרנָֹּה": חכמה ושירה במקרא ובעולמו
17:30 השלטון המקומי והכרעות על דת ומדינה
19 20
21
08:30 כנס האגודה הישראלית לחקר ביצועים (איל"ב)
09:30 Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
18:00 היבטים חברתיים של מעקב ופיקוח
22
08:30 היבטים חברתיים של מעקב ופיקוח
09:30 Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
16:00 הורות של אנשים המתמודדים עם מחלת נפש
18:00 מוזיקת גאמלן ממרכז ג'אווה (אינדונזיה)
23
09:30 Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
09:30 כנס דוקטורנטים של הפקולטה למדעי היהדות
13:00 פתיחת התערוכה אל תגידו בגת
16:30 האני במוחי: כיצד ולמה המוח יוצר את העצמי ואיך אפשר לשנותו
19:25 יום ירושלים
24
07:00 תפילת שחרית חגיגית לכבוד יום ירושלים
09:30 Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
25
09:00 יום פתוח לכל התארים
17:45 From hypothesis-first to large-scale data-driven research
26
09:00 יום פתוח לכל התארים
10:00 פאנל בכירים בוגרי מדעי המחשב בבר-אילן
27
28
09:00 יום פתוח לכל התארים
12:00 טקס הענקת מלגות הצטיינות ע"ש פרופ' שרה הלפרין ז"ל
29
09:45 יום לימוד תורה לקראת שבועות
10:00 טקס מרצה מצטיין תשע"ז
30 31  
  • טקס פרס הרקטור לחדשנות מדעית בגין הישגים מדעיים בשנת הלימודים תשע"ו
    שעה: 10:00
    מיקום: בניין פלדמן (301)
    כנס ביכורי מחקר
    שעה: 12:00
    מיקום: אולם בק (410)
    מבצלאל הישן ועד מוזיאון ישראל המחודש
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 505, חדר 102
    ערב עיון לכבוד סיום ספר קניין בלימוד הרמב"ם היומי
    שעה: 17:30
    מיקום: המכון הגבוה לתורה, בניין 411, חדר 14
  • ארבעים שנה למהפך 1977
    שעה: 10:00
    מיקום: מרכז מורשת מנחם בגין, ירושלים
    גבורות למשפט - המוסדות העיקריים של המשפט העברי
    שעה: 14:15
    מיקום: בניין הפקולטה למשפטים (306), חדר סגל, קומה ב
  • Transnational Legal and Political Theory Conference
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין משפטים (306), חדר 200
    טקס חלוקת תעודות לסטודנטים מצטיינים בפקולטה למדעי החיים
    שעה: 17:00
    מיקום: אולם הסינאט, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
  • Transnational Legal and Political Theory Conference
    שעה: 09:00
    מיקום: בניין משפטים (306), חדר 200
    The NCNST-BINA Workshop on Nanoscience and Nanotechnology
    שעה: 09:00
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206) אולם C-50
    ארץ ישראל בספרות היוונית והלטינית
    שעה: 09:15
    מיקום: צריף הנשיא, יד יצחק בן-צבי, רחוב אבן גבירול 14, ירושלים
    חמישים שנה למלחמת ששת הימים
    שעה: 14:00
    מיקום: אולם פלדמן (בניין 301)
    טקס חלוקת פרסים למצוינות במחקר בחינוך הבלתי פורמאלי
    שעה: 15:30
    מיקום: אולם בק (410)
    תרגום ומחקר בעידן הגלובליזציה
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין יעקובוביץ' (1002), אולם 1, קומת כניסה
    קולות רבים: משפחת חמת חלילים
    שעה: 18:00
    מיקום: אודיטוריום בניין מוזיקה (1005)
    תנכ"י פתוח - 'אבא אליהו קפדן היה' - דמותו של אליהו המקראי וכוחה של טרנספורמציה
    שעה: 19:30
    מיקום: אולם מינץ (404)
  • The NCNST-BINA Workshop on Nanoscience and Nanotechnology
    שעה: 09:00
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206) אולם C-50
    הרצאה (אנגלית): המקצבים בימי הביניים
    שעה: 16:00
    מיקום: אולם בק (411)
    עיון ודיון משותף בסיפורי מעשיות של רבי נחמן מברסלב
    שעה: 19:30
    מיקום: בניין פלדמן (301), חדר האירוח ויספלד
  • מנהיגות, חינוך ואקדמיה: תיאוריה פוגשת שדה
    שעה: 08:30
    מיקום: אולם הקונגרסים ע"ש פלדמן
    הכנס ה-61 של ניצוצות: "תבנית כל כליו" - כלי הקודש והלכותיהם
    שעה: 10:00
    מיקום: אולם בית המדרש בבניין המכון הגבוה לתורה (411)
    הכנס ה-61 של ניצוצות: "תבנית כל כליו" - כלי הקודש והלכותיהם
    שעה: 10:00
    מיקום: אולם בית המדרש בבניין המכון הגבוה לתורה (411)
    יום עיון לכבוד הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר לרגל קבלת תואר ד"ר לשם כבוד
    שעה: 10:00
    מיקום: אולם בית המדרש, בניין המכון הגבוה לתורה (411)
    אירוע לכבוד צאת הספר "הוריות: מחקרים במשנה ובתלמודים"
    שעה: 11:30
    מיקום: אולם בק (410)
  • ערב לכבוד ספר היובל לפרופ' אמריטוס מנחם פרידמן
    שעה: 19:00
    מיקום: אולם הסנט, בניין פלדמן (301)
  • 50 שנה למלחמת ששת הימים
    שעה: 09:15
    מיקום: אודיטוריום, בניין ננוטכנולוגיה
    הרצאה: מהשדה המשפטי לשדה הקרב
    שעה: 14:00
    מיקום: בניין 306
  • דיאלוג מוזיקלי בין ערבים ליהודים: מודלים שונים
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין מוסיקה (1005)
    טקס הענקת תוארי 'דוקטור לשם כבוד'
    שעה: 19:30
    מיקום: פארק האחדות ע"ש משפחת דהאן בקמפוס הצפוני
    עיון ודיון משותף בסיפורי מעשיות של רבי נחמן מברסלב
    שעה: 19:30
    מיקום: בניין פלדמן (301), חדר האירוח ויספלד
  • ייצוגי זיכרון ביצירתו של גרי גולדשטיין
    שעה: 16:00
    מיקום: בניין 505 , חדר 102
    מאמינות וחוקרות
    שעה: 17:00
    מיקום: משכנה הזמני של המדרשה, בניין 411, אולם 108
    ערב התייחדות עם עם זכרם ופועלם של רחל, אהרן ואליאב דהאן
    שעה: 18:00
    מיקום: אולם הסינאט, מרכז הקונגרסים פלדמן (301)
  • "חָכְמוֹת בַּחוּץ תָּרנָֹּה": חכמה ושירה במקרא ובעולמו
    שעה: 08:30
    מיקום: אודיטוריום, בניין ננוטכנולוגיה (206)
    השלטון המקומי והכרעות על דת ומדינה
    שעה: 17:30
    מיקום: בניין הפקולטה למשפטים (306), חדר 200
  • כנס האגודה הישראלית לחקר ביצועים (איל"ב)
    שעה: 08:30
    מיקום:
    Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
    שעה: 09:30
    מיקום: The Gonda Multidisciplinary Brain Research Center Auditorium
    היבטים חברתיים של מעקב ופיקוח
    שעה: 18:00
    מיקום: בניין 502, חדר 43
  • היבטים חברתיים של מעקב ופיקוח
    שעה: 08:30
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206)
    Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
    שעה: 09:30
    מיקום: The Gonda Multidisciplinary Brain Research Center Auditorium
    הורות של אנשים המתמודדים עם מחלת נפש
    שעה: 16:00
    מיקום: הבניין למשפט מקרקעין ע"ש ג'אן ומוריס (306), קומה ב
    מוזיקת גאמלן ממרכז ג'אווה (אינדונזיה)
    שעה: 18:00
    מיקום: אודיטוריום בניין מוזיקה (1005)
  • Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
    שעה: 09:30
    מיקום: The Gonda Multidisciplinary Brain Research Center Auditorium
    כנס דוקטורנטים של הפקולטה למדעי היהדות
    שעה: 09:30
    מיקום: אולם בק (410)
    פתיחת התערוכה אל תגידו בגת
    שעה: 13:00
    מיקום: אולם הכניסה לספרייה המרכזית
    האני במוחי: כיצד ולמה המוח יוצר את העצמי ואיך אפשר לשנותו
    שעה: 16:30
    מיקום: בניין 901, חדר 101
    יום ירושלים
    שעה: 19:25
    מיקום: המכון הגבוה לתורה, בניין 411
  • תפילת שחרית חגיגית לכבוד יום ירושלים
    שעה: 07:00
    מיקום: המכון הגבוה לתורה, בניין 411
    Cognitive Improvement: Approaches, Mechanisms and Applications
    שעה: 09:30
    מיקום: The Gonda Multidisciplinary Brain Research Center Auditorium
  • יום פתוח לכל התארים
    שעה: 09:00
    מיקום: במחלקות האוניברסיטה
    From hypothesis-first to large-scale data-driven research
    שעה: 17:45
    מיקום: ננוטכנולוגיה (206) אולם C-50
  • יום פתוח לכל התארים
    שעה: 09:00
    מיקום: מתחם הפקולטה להנדסה שבקמפוס הצפוני
    פאנל בכירים בוגרי מדעי המחשב בבר-אילן
    שעה: 10:00
    מיקום: בניין 1105, אולם 53
  • יום פתוח לכל התארים
    שעה: 09:00
    מיקום: מחלקות האוניברסיטה
    טקס הענקת מלגות הצטיינות ע"ש פרופ' שרה הלפרין ז"ל
    שעה: 12:00
    מיקום: בניין 410, חדר 311
  • יום לימוד תורה לקראת שבועות
    שעה: 09:45
    מיקום: משכנה הזמני של המדרשה, בניין 411, חדר 108
    טקס מרצה מצטיין תשע"ז
    שעה: 10:00
    מיקום: אולם הסנאט, בניין פלדמן (301)